search atelier zabadalova
 • Světlo v interiéru

  Všimli jste si  jak jinak působí prostor během dne a jak působí večer? Jak je příjemné, když místnost zaplavuje sluneční světlo a večer svítí v koutě lampa a plápolají svíčky? Ano, je to světlo, které hraje zcela dominantní roli při vnímání celého interiéru. Nikdy není možné z jednoho světla uprostřed místnosti vytvořit příjemnou atmosféru, maximálně ji můžete dostatečně nebo nedostatečně celou nasvětlit.

   

  více
  Světlo v interiéru
 • Komerční prostory

  Každý majitel nebo investor si musí při návrhu komerčního prostoru nejdříve uvědomit, že tento prostor není určen pro něj a jeho vkus, ale pro jeho produkty nebo služby, které nabízí a prodává. Tento prostor je určen jeho zákazníkům! Správné zacílení na zákazníka, umístění prostoru nebo nemovitosti a vlastní provoz jsou základní kameny při návrhu interiéru komerčního prostoru. 

  více
  Komerční prostory
 • Dětské pokoje pro malé i velké

  Dětský pokoj je prostor v domě, bytě, který je vyhrazen těm nejmladším v rodině. Je to prostor, kde si děti žijí tak trochu podle sebe a chtějí, aby pokoj byl tak trochu o nich. Jak vytvořit to správné doupě nebo naopak ten milý dívčí pokojík, jak sladit barvy, ale i účelnost pokoje? A má to vůbec cenu, když je to jen na chvíli? Děti přece strašně rychle rostou!

   

   

  více
  Dětské pokoje pro malé i velké