search atelier zabadalova

Dámský pokoj Kroměříž

Děti se osamostatní a v bytě zbyde tzv. „ studentský pokoj“. Tyto místnosti většinou zůstávají beze změny, i když již nesplňují svůj účel a jejich zařízení nevyhovuje. Vlastně se často stávají odkládacím prostorem na cokoliv.
V našem případě bylo rozhodnuto, že pokoj bude zcela přebudován tak, aby vyhovoval především majitelce bytu. Design interiéru pokoje bude odpovídat jejím představám, bude se v něm cítit příjemně, uvolněně a bude sloužit k její relaxaci a potřebám. „Mám ráda anglický styl, světlý interiér, stylový nábytek, mám ráda doplňky. Zároveň potřebuji dostatek úložného prostoru, pokoj chci využívat k ručním pracím (ráda šiji) a také potřebuji, aby se v pokoji dalo přespat. A to vše, aby působilo vzdušně,“ takové bylo naše zadání.
S interiérem se začínalo od podlahy. Cílem bylo vytvořit pokoj s prvky anglického stylu, který však bude zapadat do koncepce celého bytu. Tmavší podlaha v dekoru dřeva dodala prostoru nádech klasického stylu, nábytek v bílé barvě zachoval vzdušnost pokoj a vytváří kontrast se solitérními černými komodami. Tapeta s klasickým kostkovaným vzorem, závěsy s historickým motivem a obrázky z cest po Anglii dodávají prostoru požadovaný charakter. Rozkládací pohovka ve světlém odstínu slouží pro příležitostné přespání.
Realizace, dokončená těsně před Vánoci, majitelce splnila sen o vlastním pokoji, který je opravdu o ní a pro ni. Přejeme krásné chvíle!
Reference od zákazníka: 
http://www.zabadalova.cz/damsky-pokoj-kormeriz

původní stavpůvodní stav