search atelier zabadalova

Hůlkárna v Brně

Krásné a netradiční zboží - vycházkové hole - se nám od počátku líbily. Navrhnout interiér prodejny se záhy ukázalo být velkou výzvou, nejen díky specifickému zboží, ale také proto, že se mělo jednat a první a jedinou prodejnu v republice. Vytvořit příjemné prostředí s nádechem Anglie v řadovém domku v Brně, kam budou rádi chodit nejen zákazníci ale i sympatičtí majitelé.

Prodejnu Hůlek jsme vytvořili z původního obývacího pokoje v přízemí, který jsme stavebně oddělili od zbytku domu. Samostatný vstup z ulice vznikl zvětšením původního okna. Přestože se jedná o první prodejnu, na nedostatek hůlek jsme si od začátku nemohli stěžovat, a proto jsme vytvořili na míru nábytek pro více než tři sta hůlek. V interiéru jsme použili klasické materiály jako dřevo, cihla, kov a kůže, doplněné o tapetu s karovaným vzorem, které spolu vytváří tradiční a stylovou prodejnu.  

Internetový obchod www.hulkarna.cz tak získal svůj první kamenný obchod, kde si zákazník může vybírat na vlastní oči. A je opravdu z čeho!