search atelier zabadalova
 • Rekonstrukce bytu Kroměříž

  Před lety mi vstoupila do života nemoc a já se rozhodla, že je čas ho změnit. Ze začátku se mi to dařilo, ale léta jsem se obklopovala věcmi a říkala si "až jednou syn vyroste a bude potřebovat svůj prostor tak to budu řešit". Syn vyrostl a odešel za prací do jiného města a přišla další nemoc. Opět ubylo sil a já si slíbila, že jakmile se mi vrátí, všechno změním. Jednoho večera jsem začala hledat kontakty na designery v okolí a ještě ten den jsem napsala paní Zabadalové. 

  více
  Rekonstrukce bytu Kroměříž
 • Dámský pokoj Kroměříž

  Ateliér Zabadalova jsem oslovila po dobrých předchozích zkušenostech s přeměnou obývacího pokoje. Mým přáním bylo změnit pokoj synů, který už nebyl zcela funkční, na nový světlý prostor, který mohou při příležitostných návštěvách používat oni a při běžném provozu domácnosti já jako pracovnu a místo pro odpočinek. Neměla jsem představu jak interiér uchopit a co přesně chtít, ale po podrobné úvodní konzultaci s paní Zabadalovou jsme došly k závěru, co vlastně od pokoje čekám.

  více
  Dámský pokoj Kroměříž
 • Kuchyně s jídelním koutem Valašské Meziříčí

  V loňském roce jsme podstoupili rozsáhlejší rekonstrukci v rodinném domku. Z malé kuchyňky a v podstatě nevyužívané jídelny jsme získali nový prostor, který je po úpravách našim nejmilejším místem, jinak v dosti velkém domě.

  více
  Kuchyně s jídelním koutem Valašské Meziříčí
 • Proměna interiéru bytu v Praze BYDLÍM - NEPŘEBÝVÁM!

  Dlouho jsem se sama pokoušela zařídit byt tak, aby se nám v něm dobře bydlelo. Ale pár dní po každé výmalbě přišel pocit, že to zase není ono. Chyběl mi pocit klidu a útulnosti. Konečně mi došlo, že to sama nezvládnu a řekla jsem si: proč jsou odborníci? 

  více
  Proměna interiéru bytu v Praze BYDLÍM - NEPŘEBÝVÁM!
 • Obývací pokoj s jídelnou Kroměříž

  Žiji v rodinném domku 4+1 v malé vesnici. Domek má téměř 100letou historii . Za posledních 20 let zde proběhly 2  zásadní  rekonstrukce. Při té poslední cca před 6 lety jsme se rozhodli dům dát do stylu IKEA. Bylo to v té  době  finančně dostupné a i pro nás moderní.  

  více
  Obývací pokoj s jídelnou Kroměříž
 • Moderní kuchyně s ostrůvkem Kroměříž

  Naše zásadní rekonstrukce kuchyně začala mým návrhem na výměnu lišt pracovní desky, které už měly po dvaceti letech opravdu svou dobu životnosti za sebou. Potom jsem se ale zamyslela i nad tím, kolik kroků jsem musela za ta léta vaření  udělat od sporáku ke dřezu, 

  více
  Moderní kuchyně s ostrůvkem Kroměříž